Turystyka

Odkryj Szklarską Porębę i okolice

Zbliżające się wakacje stale powodują rozterki, które zachęcają nas do refleksji gdzie pojechać i w jaki sposób spędzić urlop. Jeżeli jesteś miłośnikiem wspinaczek i pasm górskich to pomaszeruj szlakiem po Karkonoszach. Jest to fajna możliwość dla osób, które preferują aktywne spędzanie czasu. Niezależnie od tego z kim podróżujesz, to Wam wszystkim bez wątpienia te wakacje zapadnie w pamięć.

Okolice Szklarskiej Poręby to intrygujące miejsce, w którym możesz odkrywać nowe smaki i miejsca, a także poznasz ludzi, z którymi być może ruszysz na pieszą wędrówkę.To wyjątkowa część Polski, która mobilizuje do spędzenia urlopu ze względu na dostępne atrakcje. Każde miasteczko zlokalizowane tam zachęca do oglądania lokalnych atrakcji lub na wybranie się na wyjątkową wyprawę, by zdobyć zaplanowany szczyt. Jest to ciekawa wizja relaksu przez kilka dni na łonie natury. Zwłaszcza patrząc na to, że mamy okazję regeneracji w apartamentach oferowanych nam przez lokalnych mieszkańców. Apartamenty zachęcają ze względu na możliwość odpoczynku, a także są zlokalizowane w miejscu znanym z niezwykłych widoków, które zachęcają wszystkich głodnych wrażeń do spędzenia kilku wolnych dni w Sudetach.

W przypadku gdy wybierasz się Sudety, zaplanuj nocleg w Willa Anna.

Odkrywaj wyjątkowe miejsca.

Odwiedzając Karkonosze wstyd nie zahaczyć o Karkonoski Park Narodowy, ponieważ jest to serce przyrody. Flora i fauna zachwyca i możesz mieć pewność, że wywieziesz stamtąd bardzo miłe wspomnienia. W całych Karkonoszach znajduje się mnóstwo pięknych miejsc, które warto odwiedzić ze względu na bajkowy krajobraz. 

Szklarska Poręba jest kojarzona z urokliwym miasteczkiem w górskim stylu. Zlokalizowane są tam apartamenty oraz klimatyczne restauracje, które podkreślą urok tego regionu.Dla początkujących swoją przygodę z górami sugerujemy odwiedzenie Karpacza, by ruszyć prosto na Śnieżkę. Sudety są tam widoczne jak na tacy i z pewnością widok przekroczy Twoje wszelkie wyobrażenia o tym miejscu. Jest to długa wyprawa, lecz nie przejmuj się swoimi możliwościami, ponieważ gdy nie czujesz się na siłach zawsze możesz skorzystać z wyciągu. Co prawda nie dociera na samą górę, ale znacznie skraca trasę i przy okazji karmi turystów widokami z całej okolicy. Warto odwiedzić to miejsce w czasie swojej wyprawy, jednak pamiętaj, że to wyprawa na cały dzień i warto zabukować sobie miejsce na nocleg, aby móc odsapnąć.