Inne

Czakramy ziemi i biblioteka liści palmowych – co skrywa przed nami magia?

Nie każdy człowiek na świecie wierzy w magię. Niekiedy można usłyszeć wiele uszczypliwych komentarzy w jej stronę. Ale choć nie wszystkich magia jeszcze zdołała jakkolwiek dosięgnąć, to dobrze jest wiedzieć parę rzeczy na jej temat. Zachęcamy do zapoznania się z kilkoma ciekawostkami.

Jak funkcjonuje biblioteka liści palmowych w Indiach?

Czy zdawałeś sobie sprawę na przykład, że w Indiach funkcjonuje coś takiego, jak biblioteka liści palmowych? Warto w skrócie wyjaśnić, co to za miejsce i czym dokładnie się para. Jest czymś na kształt biblioteki, ale próżno szukać tam powieści – w obszernym inwentarzu znaleźć można bowiem odpowiednio przygotowane liście palmowe. Z powodu tego, że do ich zabezpieczenia użyto specjalistycznych balsamów, mogą one przetrwać dziesiątki, a nawet setki lat bez znacznych uszczerbków na zdrowiu. Ale do czego służą te liście? Biblioteka liści palmowych to miejsce, gdzie na liściach napisane są przepowiednie dla każdej osoby. Aby otrzymać egzemplarz dla siebie, należy przyjść do biblioteki i odbyć rozmowę z mędrcem. Ten wypytuje nas o wiele kwestii związanych z naszym życiem, a po paru godzinach znajduje liść palmowy przeznaczony dla nas. Wtedy możemy zapoznać się z przewidywaniami na przyszłość, jakie przygotował dla nas los.

Czakramy ziemi – gdzie się znajdują?

Bardzo interesującą ciekawostką magiczną są również czakramy ziemi. Miejscem o największej efektywności są piramidy w Gizie. Na czakramy ziemi można natknąć się jednak także w praktycznie każdym państwie. Są to miejsca mocy, które pozwalają chorym leczyć się szybciej oraz zapewniają niezwykle interesujące doznania związane z obcowaniem z siłą wyższą. Warto samodzielnie wybrać się do takiego miejsca i przekonać się na własnej skórze, jak potężny wpływ wywierają czakramy ziemi na ludziach.