Prawo

Adwokat na rozwód – czy jest mi potrzebny?

Wiele ludzi staje przed tym pytaniem. W sytuacji, gdy Podejmujesz decyzję w sprawie rozwodu, najpewniej masz znacznie więcej wydatków, niż wynagrodzenie adwokata. Multum opłat związanych z ewentualną przeprowadzką czy opłatami alimentacyjnymi sumuje się, dlatego wszystkie nadprogramowe zobowiązania są trudne. W związku z tym duża ilość rozwodzących się osób zadaje sobie pytanie – czy muszę skorzystać z usług kancelarii adwokackiej, czy dam radę wykonać to samemu?

Sprawa rozwodowa bez konsultacji z kancelarią adwokacką

W dobie Internetu możemy myśleć, że większość spraw jesteśmy w stanie rozwikłać samodzielnie. W sytuacji rozpraw w sądzie problem nieco się komplikuje. W Internecie możemy znaleźć wiele błędnych wypowiedzi, gdyż nie każdy komentujący jest kompetentnym doradcą. Zdarza się też wiele rozwiedzionych osób, które na własnej skórze przeszły już rozwód, jednakże ich kwestia może wyraźnie różnić się od Twojej. 

Jest też masa kruczków, o których laik może po prostu nie pomyśleć. Jednym z nich jest kwestia zabierania głosu w trakcie rozprawy – są w tym temacie jasne zasady, a niestosowanie się do nich może skutkować złymi konsekwencjami. Oprócz tego, gdy będziesz sam własnym reprezentantem nie możesz być zwolniony z obowiązujących wymogów, które są nałożone na adwokata.

Skuteczny adwokat Warszawa – zapoznaj się z adwokatem

Jeśli obawiasz się jakiegokolwiek aspektu sprawy rozwodowej – postaw na kancelarię adwokacką Warszawa. W sytuacji, gdy podejrzewasz, że rozprawa może nie przebiegać po Twojej myśli, a więc kiedy drugi małżonek chce współdziałać, będzie uciekać się do sztuczek, bądź ograniczania kontaktów z dzieckiem – zdecyduj się na adwokata. Nie ryzykuj swoim samopoczuciem lub ciągle ciągnącą się sprawą sądową – dobry adwokat pomoże Ci szybko rozwiązać sprawę.